З початку року до місцевих бюджетів Сумщини надійшло 550 млн грн коштів від землі. За словами директора департаменту фінансів ОДА Олени Батраченко, за цим показником регіон посідає четверте місце в державі.
Вагомий резерв наповнення скарбниць місцевих громад — переоцінка земель. Таке оновлення нормативно-грошової бази необхідно проводити раз на п’ять-сім років. Однак, поінформувала на апаратній нараді в ОДА О. Батраченко, осучаснення вартості землі не зробили майже у половині населених пунктів із наявних півтори тисячі.
На території області 5,5 тис. земельних ділянок залишаються нічийними, довідався наш власкор Володимир ЧЕРНОВ. А через те, що територіальні громади не прийняли їх до комунальної власності, втрачаються значні кошти, які могли б надходити від оренди.
80
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День Європи 58
-
2День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939—1945 років 53
-
3Українські фури можуть застрягти в Європі через нові правила техогляду 40
-
4Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця 39
-
5В Апараті Верховної Ради України вручили сертифікати учасникам Програми стажування молоді 36

