Корюківський район є лідером з укладання декларацій з лікарями згідно з умовами медичної реформи. Тут 77 відсотків мешканців уже оформили всі належні документи, тоді як у Чернігові лише 56 відсотків. Про це повідомили на брифінгу в обласному центрі представники управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА.
Як розповіла головний лікар Корюківського центру першої медико-санітарної допомоги Світлана Лещенко, це істотно вплинуло на роботу медичного закладу та персоналу: «Хочу сказати, що заробітна плата і лікарів, і середнього медичного персоналу зросла від 4 до 16—18 тис. грн. Звичайно, що медперсонал тепер прагне працювати краще, удосконалювати свої професійні якості. Ми можемо поліпшити свою матеріально-технічну базу, закупити медичне обладнання тощо. Взагалі, збільшилась престижність лікаря у суспільстві. Тепер заробітна плата лікарів залежить від кількості пацієнтів, які підписали з ними декларації», передає наш власкор Василь ЧЕПУРНИЙ.
288
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни 101
-
2Міжнародний день медичної сестри 74
-
3День сім’ї та Міжнародний день сім’ї 46
-
4Верховна Рада прийняла Постанову про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 32
-
5Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомив про результати пленарного засідання Верховної Ради України 14 травня 2026 року 28

