Завершення ремонту опорної школи стало фінансовим пріоритетом для Тавричанської об’єднаної територіальної громади у Каховському районі Херсонщини. На її реконструкцію за рахунок місцевого бюджету та державної субвенції вже асигнували рекордну для району суму — 10,8 мільйона гривень.
Голова Тавричанської ОТГ Юрій Гречка каже, що на ці кошти завершать заміну дерев’яних вікон на металопластикові, замінять систему опалення, наново перекриють дах. Ремонт у школі громада почала своїми силами ще кілька років тому, але тоді вдалося придбати новий опалювальний котел та частину металопластикових вікон. Тепер, коли громада об’єдналася, вона зуміла акумулювати гроші на завершення ремонтних робіт, яке заплановано на наступний рік. Мешканці сусідніх сіл також зацікавлені у реалізації проекту. Адже і вони посилають свою малечу до школи у Тавричанці. Заклад відвідує загалом майже триста хлопців та дівчат.
104

Популярне за тиждень
-
1Уряд підготував проєкт постанови щодо передачі функцій із призначення та виплати державних соціальних допомог Пенсійному фонду 429
-
2Кабмін передає Пенсійному фонду повноваження з надання державної соціальної допомоги 236
-
3Уряд затвердив зміни до постанови щодо оплати праці держслужбовців у 2025 році 122
-
4Кабінет Міністрів України ухвалив кадрові рішення у сфері охорони здоров’я, транспорту та безпеки 107
-
5Кабінет Міністрів затвердив Порядок звірки, верифікації та співставлення реєстрових даних 102

