Двоє мешканців Херсонщини, приміром, просто-таки обклали сітками одну таку яму у Кардашинському лимані. Причому не навмання, а за ехолотом, який підказував, де скупчення риби найбільші. Вилов їх порадував — у шість знарядь лову попалися тисячі судаків, коропів, карасів, окунів і товстолобів. Однак ейфорія була недовгою: до лиману нагодилися працівники водної поліції у порту Херсон. І вилучили в злочинців той самий ехолот, півтора центнера свіжої риби, сітки завдовжки у півкілометра та човен «Язь» з електродвигуном. Окрім штрафу, браконьєрам доведеться відшкодувати завданий природі збиток. А він становить майже 22 тисячі гривень.
71
Навіть у зимувальних ямах у пониззі Дніпра, де будь-який промисел суворо заборонений, не залишають рибу в спокої браконьєри.

Популярне за тиждень
-
1Уряд підготував проєкт постанови щодо передачі функцій із призначення та виплати державних соціальних допомог Пенсійному фонду 276
-
2Уряд затвердив зміни до постанови щодо оплати праці держслужбовців у 2025 році 84
-
3Кабінет Міністрів України ухвалив кадрові рішення у сфері охорони здоров’я, транспорту та безпеки 74
-
4Кабінет Міністрів затвердив Порядок звірки, верифікації та співставлення реєстрових даних 49
-
5День Португалії, Комаеша та португальських спільнот — національне свято Португальської Республіки 42

