Призначаються вони для громадян, котрі переходять на материкову Україну з окупованого Криму. Прикордонники запевняють, що такого запасу подорожуючим вистачить надовго — адже з початку епідемії коронавірусу через адміністративний кордон переходять від 250 до 800 чоловік щодоби. Це вдесятеро менше, ніж у докарантинні часи. Втім, багато хто з них навідується сюди тільки для того, щоб скористатися послугами ЦНАП, відкритого на КПВВ «Чонгар» — здати документи для отримання закордонного або ж цивільного паспорта, отримати консультативні послуги.
106
Доброчинний фонд «Захист» з Херсона передав на контрольні пункти в’їзду-виїзду «Каланчак» і «Чонгар» 25 тисяч медичних масок.

Популярне за тиждень
-
1Уряд підготував проєкт постанови щодо передачі функцій із призначення та виплати державних соціальних допомог Пенсійному фонду 275
-
2Уряд затвердив зміни до постанови щодо оплати праці держслужбовців у 2025 році 83
-
3Кабінет Міністрів України ухвалив кадрові рішення у сфері охорони здоров’я, транспорту та безпеки 74
-
4Кабінет Міністрів затвердив Порядок звірки, верифікації та співставлення реєстрових даних 49
-
5День Португалії, Комаеша та португальських спільнот — національне свято Португальської Республіки 42

