«Разом із Послом України в Швеції, міністром сільського господарства Швеції та CEO DeLaval оглянули виробничі потужності компанії. Після початку повномасштабного вторгнення DeLaval повністю вийшла з ринків росії та білорусі, чітко визначивши свою позицію. Більше того, за крайні три роки компанія надала допомоги Україні на понад 30 млн євро», – зазначив Міністр.
За його словами, компанія активно впроваджує інноваційні рішення для молочного сектора – від автоматизованих доїльних систем і сенсорів моніторингу здоров’я тварин до цифрових інструментів аналізу кормів і управління фермою. Це не просто обладнання – це технології, які формують майбутнє сталого агровиробництва.
Як зауважив Міністр, ферма Hamra Gård є випробувальним полігоном для новітніх рішень компанії. Тут кожен елемент – на службі ефективності, добробуту тварин і раціонального використання ресурсів.
«Для України розвиток молочної галузі – пріоритет. Саме тому обговорили з керівництвом DeLaval можливості розширення їхньої присутності в Україні – від постачання обладнання до потенційного локального виробництва, сервісного центру чи навіть створення науково-практичного центру на базі технологій компанії», – наголосив Віталій Коваль.
Міністр додав, що українським аграріям потрібні передові рішення – і Мінагрополітики працює над тим, щоб зробити їх доступними. Адже збалансований розвиток агросектору неможливий без потужної молочної галузі.
За матеріалами Міністерства аграрної політики та продовольства України.