
Україну у спортивно-молодіжному блоці Форуму представили Олександр Божок, заступник директора Агенції масового спорту України та Денис Мінін, керівник Всеукраїнського молодіжного центру.
У своїх виступах спікери презентували сучасні державні ініціативи, спрямовані на розвиток масового спорту, активності молоді та відновлення історичних традицій руху «Сокіл» в Україні.
Представники поділилися баченням, як спорт, молодіжна залученість і культура можуть формувати єдину систему можливостей для розвитку громадянського суспільства.
Окремо було презентовано досвід співпраці Агенції масового спорту України з чеськими партнерами – зокрема, у межах ініціативи «Шлях до перемоги» та міжнародного семінару «Спортивна універсальність Сокола».
«Ми прагнемо, щоб кожен українець мав можливість бути активним і розвивати себе – фізично, ментально та патріотично», – зазначив Олександр Божок.
«Молодь сьогодні – рушій змін і носій цінностей, на яких триматиметься країна завтра. Наше завдання дати їй простір для дій, довіру та підтримку, щоб вона відчувала себе частиною великої державної справи», – підкреслив Денис Мінін.
Форум став черговим прикладом міжнародної взаємодії, де український досвід у сфері спорту та молодіжної політики презентується у європейському контексті.
За матеріалами Міністерства молоді та спорту України.



