Укр | Рус
Футбол. Бойова нічия в зустрічі данців і австралійців Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії Андрій Парубій закликав міжнародних партнерів давати свої рекомендації щодо членів громадської ради міжнародних експертів для пришвидшення імплементації Закону про Вищий антикорупційний суд «Ухвалений парламентом закон про національну безпеку - це не тільки реформування Збройних сил України, а й адаптація українського законодавства до стандартів НАТО», - Андрій Парубій На Закарпатті - лише сотня <<найвищих>> пенсіонерів І стадіон став як новенький Руйнується Лесин <<білий>> будиночок Стихія завдала Закарпаттю збитків на 60 мільйонів Бокс. Берінчик працював два місяці і готовий до бою Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. У ФК «Динамо» буде ще один віце-президент Ні - торгівельному центру. Так - музею! На РОК Рівненської АЕС «Біле озеро» стартував дитячий оздоровчий табір Футбол. «Шахтар» прибув до Німеччини, де і проведе свій перший тренувальний збір До першого класу запишуть, якщо є місця
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
14.09.2017

Вода і міни

Олександр КЛИМЕНКО.

В АТО працюють не тільки люди зі зброєю. Є багато гуманітарних проблем, які несе з собою безглузда війна, розв’язана Росією на сході нашої країни.


Майор Служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій Денис Трачук цього року вже відбуває третю ротацію в зоні АТО. Він — начальник групи піротехнічних робіт.


Минулого тижня група забезпечувала ремонт водогону в «сірій» зоні біля шахти Гагаріна під Горлівкою. Сапери повинні оглянути місце робіт, якщо там заміновано чи є боєприпаси — знешкодити їх. І тільки потім ремонтники розпочнуть роботу.


Денис також розповідає, що днями під Майорськом довелося знімати розтяжки протипіхотних мін. Штаб АТО розподіляє завдання: чим займаються військові сапери, а чим піротехнічна служба ДСНС.


— Ми не мінуємо, ми розміновуємо, — каже майор Денис Трачук.


З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 47 тисяч вибухонебезпечних предметів по всій Україні.

 

Група піротехнічних робіт ДСНС готується до роботи. Крайній ліворуч — майор Денис Трачук.


Фото автора.

Всі статті рубрики На головну