Законопроект про пенсійну реформу може бути внесено до порядку денного та розглянуто парламентом уже нинішнього пленарного тижня, якщо депутатам вдасться досягнути компромісу з урядом. Про це заявив учора на брифінгу лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов. «На сьогодні ще залишаються питання щодо цього законопроекту, — сказав він. — І якщо вдасться досягнути погодженості стосовно низки питань, які хвилюють у тому числі й депутатів у залі, насамперед питання, чи виграє безпосередньо людина від пенсійної реформи, підвищаться пенсії чи ні, все решта можемо залишати за дужками для професіоналів, у тому числі й питання бюджету Пенсійного фонду. А людей цікавить питання, яка виплата у них буде в результаті проведення пенсійної реформи».
Політика
32
32
Окрім того, за словами депутата, потребують узгодження також норми законопроекту щодо збільшення вислуги років для військових та правоохоронців, обмеження максимальних пенсій десятьма мінімальними зарплатами. О. Єфремов зауважив, що депутати з фракції Партії регіонів готові проголосувати за зменшення максимальних виплат, однак це суперечить Конституції і Президент буде змушений застосувати право вето до цього документа.
Вл. інф.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Чи зростуть тарифи на електроенергію з 1 квітня 2026 року: офіційні роз’яснення та деталі 429
-
2В Україні реалізують програму підтримки підприємців: гранти до 1 мільйона гривень 233
-
3День відновлення державності — День Незалежності Литви 60
-
4Андрій Герус: Держава створює сприятливі умови для зведення сонячних і вітрових електростанцій та запуску установок зберігання енергії в тих регіонах, де бракує генеруючих потужностей 39
-
5Розширено програми підтримки енергетичної стійкості житлового сектору 29

