Чергову акцію протесту проти безчинств правоохоронних органів провела днями столична громадськість (на знімку). Понад 50 її учасників пікетували будівлю Міністерства внутрішніх справ. Основна їхня вимога — притягнення до кримінальної відповідальності працівників міліції, які відверто підтримують терористів на сході країни.
 Активісти організували безстрокову фотовиставку, на якій представили факти злочинів правоохоронців у Донецькій області. На двох стендах світлини з подій 4 травня, де три чоловіки в формі вартових порядку на будівлі міліції змінюють прапор Донецька на «ДНР». А також події 13 березня, коли було вбито свободівця Дмитра Чернявського. На всіх фотографіях видно, як міліціонери стоять біля озброєних терористів посеред вулиць та під час мітингів.
Активісти організували безстрокову фотовиставку, на якій представили факти злочинів правоохоронців у Донецькій області. На двох стендах світлини з подій 4 травня, де три чоловіки в формі вартових порядку на будівлі міліції змінюють прапор Донецька на «ДНР». А також події 13 березня, коли було вбито свободівця Дмитра Чернявського. На всіх фотографіях видно, як міліціонери стоять біля озброєних терористів посеред вулиць та під час мітингів.
— Ситуація у Донецьку вкрай складна. Жителі схвильовані, сховищ у місті немає, якщо почнуться бойові дії, людям просто нікуди подітись. Мало того, місцева міліція або саботує роботу, або відверто виступає на боці сепаратистів, — розповідає один із учасників акції Вадим. — Ці факти для нас, городян, є очевидні.
Представники правоохоронних органів стоять на блокпостах разом із сепаратистами, носять георгіївські стрічки, розвішують російські триколори, міські жителі не відчувають підтримки з їхнього боку. Нам не зрозуміло, чому й досі ніхто з керівників донецької міліції не покараний?
Адже в Донецьку є чимало патріотів, готових захищати країну, чому влада відкрито цього не помічає, а продовжує підтримувати сепаратизм за наші кошти?
Донецький будівельник Ігор прийшов під стіни головного відомства на милицях. У нього було травмовано праву ногу під час сутички із сепаратистами 13 березня. Чоловік розповідає, що змушений був тікати із Донецька через погрози з боку бойовиків та місцевої міліції. «Зрозумійте, правоохоронців у Донецьку немає. Жоден із них не повинен отримувати зарплату з бюджету України, — зазначив він.
Один із організаторів акції Ігор Луценко стверджує: «Міліція на боці сепаратистів, оскільки отримують накази від свого керівництва. Аби переконатись в цьому, достатньо сісти за кермо автомобіля і проїхатись увечері містом. На власний відеореєстратор ви зможете зафіксувати безліч підтверджень цим фактам».
До активістів вийшов радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. «Нині ми й справді маємо складну ситуацію — серед працівників правоохоронних органів є зрадники. Скажімо, той самий пан Івакін, який визнав себе міністром оборони «ДНР». Сьогодні його злочин визнаний, і він несе покарання. Ми виявляємо порушення і намагаємося реагувати на них. Я переконаний, що по завершенні АТО всі винні, в тому числі й працівники правоохоронних органів, понесуть свої покарання. Зараз на сході країни ми перебуваємо в умовах воєнних дій. Більшість працівників міліції діють відповідно до ситуації, в якій знаходяться, — зазначив він.
Фото ГС Євромайдану.



 
											
																

 
																	 
																	