Матч відбірного циклу ЧС—2006 3 вересня Грузія—Україна відбудеться у Тбілісі на стадіоні «Локомотив» при порожніх трибунах. Місцевих уболівальників покарано за порушення порядку та негостинність під час попередніх домашніх матчів турніру (наприкінці березня) проти збірних Греції і Туреччини.
На зафіксовані порушення ФІФА відреагувала жорстко: рішенням Дисциплінарного комітету від 29 квітня грузинських уболівальників відлучено від двох ігор з участю їхньої збірної. А місцеву федерацію оштрафовано на п’ять тисяч швейцарських франків.
І під час зустрічі грузинів з казахами (8 жовтня) глядачів не буде. Виняток зроблять представникам ЗМІ та членам офіційних делегацій, які матимуть доступ на матчі і працюватимуть у звичному режимі. А от на поєдинки молодіжних збірних це покарання не поширюється.
Спорт
30
30

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1На Кіровоградщині перевіряють громади на доступність для людей з інвалідністю 1521
-
2Застосунок «Пенсійний фонд України»: електронний помічник, який завжди поруч 840
-
3Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо фінансування харчування учнів закладів загальної середньої освіти 809
-
4Кабмін розширив перелік пільг для громадян та бізнесу з територій бойових дій і тимчасової окупації 228
-
5У Харківській області триває розширення мережі мобільних поштових відділень 217

