Представники ВО «Свобода» в парламенті вимагають створити Тимчасову слідчу комісію з розслідування фінансових зловживань в уряді. Про це під час брифінгу заявив позафракційний народний депутат Юрій Левченко.
«Ми ініціюємо створення ТСК щодо проведення розслідування фактів, які було днями озвучено головою Державної фінансової інспекції Миколою Гордієнком. Також вимагатимемо, щоб за підсумками роботи ТСК до прокуратури було направлено відповідні матеріали, зроблено відповідні кадрові та кримінальні висновки», — зазначив народний обранець.
За його словами, нинішні урядовці, незважаючи на заяви про боротьбу з корупційними схемами попередньої влади, насправді самі очолили їх.
Політика
332
332
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Єгор Чернєв: У школах, коледжах і закладах вищої освіти вестиметься системна підготовка громадян до національного спротиву 71
-
2Комітет економічного розвитку підтримав законопроєкти про сімейне та соціальне підприємництво 62
-
3росіяни, порушуючи міжнародне право, прицільно б’ють по українських та іноземних журналістах. Маємо протидіяти цьому на всіх рівнях: Євгенія Кравчук 62
-
4Конкурс на термінали у порту Чорноморськ: держава слідкує, щоб жодна компанія, пов’язана з країнами-агресорами, не брала в ньому участь 62
-
5Микола Скорик: В умовах війни держава повинна контролювати ціни на енергоносії 60

