Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун закликав шукати нові шляхи для надання притулку для біженців.
Виступаючи в понеділок в Ірландії перед групою біженців з Афганістану, Сирії та інших країн, де тривають конфлікти, Пан Гі Мун згадав свою родину, яка втекла від війни у Кореї, повідомляє Радіо «Свобода». «Одним із моїх найперших спогадів є втеча з родиною з нашого села. Ми лізли горами під час дощу. Я оглядався на світ, який до цього лише бачив, де я грався, де я ходив до школи, де я жив із сім’єю. Все це було охоплено вогнем», — зазначив Пан Гі Мун.
За даними ООН, торік по притулок у 44 розвинутих країнах звернулися 866 тисяч людей. Це на 45 відсотків більше, ніж у попередньому році.
Світ
83
83
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України прийняла закони 62
-
2Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомив про результати пленарного засідання 12 березня 2026 року 44
-
3Діяльність АРМА: у Комітеті антикорупційної політики проведено чергове засідання, присвячене обговоренню стану управління активами 27
-
4Грантове фінансування Венеційського бієнале у разі допуску російських учасників може бути зупинене 26
-
5Сергій Козир: Новостворена ТСК перевірить використання коштів, виділених на підтримку переселенців 26

