Учора Служба безпеки України затримала слідчого Голосіївського управління київської поліції за вимагання хабара в сумі 15 тисяч доларів. Про це повідомляє «Слово и Дело» з посиланням на прес-службу СБУ.
«Здирник вимагав 15 тисяч доларів від жителя столиці за закриття кримінального провадження стосовно фіктивного підприємництва та присвоєння й розтрати майна. Також за ці гроші поліцейський обіцяв повернути речові докази, вилучені під час слідства», — йдеться в повідомленні.
За інформацією прес-служби, правоохоронці затримали слідчого під час отримання лише частини хабара в розмірі 8,5 тисячі євро. У СБУ також додали, що відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Київ
95
95

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Зима чи літо: Особливості риболовлі в різні пори року 247
-
2Опубліковано Закон України № 4560-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення повноважень Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури» 189
-
3Кабмін вніс зміни до порядку ведення військового обліку та призову під час мобілізації 140
-
4V Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?» 79
-
5У Чернівцях відбулася презентація відремонтованого стадіону та оновленого складу ФК «Буковина» 56

