У Херсоні вже шукають нових господарів для комунальних багатоповерхівок, де власники квартир не спромоглися створити свої кондомініуми. Таких «висоток» на обласний центр наразі — близько дев’ятисот. Їх передадуть на обслуговування управляючим компаніям. Насамперед передаватимуть гуртожитки і малоквартирні будинки, чиї мешканці фінансово не подужають утримання нерухомості.
От тільки жодної з компаній поки що не створили, оскільки не визначилися, хто цим займатиметься. Попередньо цю місію мають покласти на міський департамент ЖКГ, проте затвердити таке рішення на сесії ще повинні депутати Херсонської міськради.
Але головним питанням залишається інше: де набрати для управляючих компаній стільки кваліфікованого та відповідального персоналу, аби він працював краще за ЖЕК? Начальник управління комунального господарства Херсона Віктор Трамбовецький каже, що вихід один: управляючі компанії відбирати за конкурсом, включивши до конкурсної комісії представників незаангажованих громадських організацій і правозахисників. А в умови договорів із такими бізнес-структурами вносити обов’язкові пункти про навчання своїх фахівців.
Херсон.
137

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Кабмін передає Пенсійному фонду повноваження з надання державної соціальної допомоги 577
-
2Всесвітній день біженців 81
-
3На Одещині розпочалися жнива-2025: аграрії збирають ячмінь та горох 63
-
4Уряд затвердив нові порядки з авторизації та профілів безпеки інформаційних систем 61
-
5Понад 1190 мешканців Житомирщини вже скористалися програмою єВідновлення 60

