На місці зруйнованих корпусів табору «Морський», розташованого на території оздоровчого центру національного значення «Молода гвардія» в Одеській області, збудують триповерховий палац для дітей.
Будинок площею майже 13 тис. кв. м з’явиться на місці будівель 1963 року. Табір уже двадцять років закритий через занедбаний стан. Планується, що новий корпус матиме три поверхи, де зможуть проживати 414 дітей. Тут будуть спальні на три і чотири місця, актова зала на 200 місць та їдальня на 450 місць. Також реконструюють навчально-виховний і реабілітаційно-гостьовий комплекси.
Нині у дитячому центрі «Молода гвардія» уже виконуються масштабні будівельні роботи. Там установлюються нові футбольні і волейбольно-баскетбольні майданчики, ремонтують тенісні корти, асфальтують дороги. Уже є мотузковий парк розваг, реконструюється їдальня, з’явилося нове зовнішнє освітлення з автономними джерелами енергії. Загалом на відновлення центру планують витратити більше як 50 млн грн, які виділить уряд.
Одеська область
146
146

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Уряд підготував проєкт постанови щодо передачі функцій із призначення та виплати державних соціальних допомог Пенсійному фонду 443
-
2Кабмін передає Пенсійному фонду повноваження з надання державної соціальної допомоги 246
-
3Уряд затвердив зміни до постанови щодо оплати праці держслужбовців у 2025 році 126
-
4Кабінет Міністрів України ухвалив кадрові рішення у сфері охорони здоров’я, транспорту та безпеки 107
-
5Кабінет Міністрів затвердив Порядок звірки, верифікації та співставлення реєстрових даних 105

