У Суворовському районі Одеси, у районі вулиць Марсельської, Академіка Сахарова, Академіка Заболотного і Семена Палія, розпочалося будівництво нової школи на тисячу місць. У чотириповерховому приміщенні загальною площею майже 17 тис. кв. м планується розмістити 33 навчальні класи. Це вже другий навчальний заклад, який за роки незалежності будують в Одесі з нульового циклу. Так, 3 вересня цього року пролунав перший дзвоник у новому ліцеї «Європейський».
Планується, що загальнобудівельні роботи завершаться в 2019 році, а 2020-го, після проведення опоряджувальних робіт, школу введуть в експлуатацію, передає наш власкор В’ячеслав ВОРОНКОВ.
Одеська область
134
134
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України 1412
-
2День журналіста України 52
-
3День шведського прапора та Національний день Швеції 39
-
4Підтримка ветеранів. Важливе за тиждень 29
-
5Оксана Роп-Пяташ з Глеваської громади удостоєна Ордена Святого Юрія в сріблі 29

