Сталося це у Кролевці на Сумщині. Поки що там працюють майже сотня осіб, але наступного року, коли запустять другий цех, на підприємстві зможуть працевлаштуватися ще 200 місцевих жителів.
Фабрика увійшла до складу київського концерну «Ярослав», який спеціалізується на виробництві верхнього одягу, спецодягу, постільної та трикотажної білизни. Нове виробництво відкрили на території колишньої фабрики художнього ткацтва, тож ця обставина може додати виробам певної специфіки.
У Кролевці працює профтехучилище, де готують майстрів художнього ткацтва, кравців, вишивальників та інших фахівців. Тепер у випускників не буде проблем із роботою, а у підприємства — із кадрами.
Сумська область
330
330
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Будівництво будинку до 500 м² без зайвої бюрократії: Кабмін затвердив спрощені правила 79
-
2Спрощення оформлення первинних документів з надання послуг: Президент підписав Закон 50
-
3Стабільна робота підприємств ОПК: сьогодні стартувала нова послуга бронювання у Дія — результат дії Закону № 4630‑IX 41
-
4Дисципліна у війську та службі цивільного захисту — Президент підписав Закон 41
-
5Удосконалення механізму соціального захисту осіб, які загинули під час виконання посадових, службових, професійних або трудових обов’язків: набрав чинності Закон 29

