Як повідомили у Рівненській ОДА, торік 88 агропідприємств області придбали 256 одиниць сільгосптехніки, на що витратили 76,1 мільйона гривень. Це їм вдалося зробити завдяки державній програмі компенсації вартості техніки вітчизняного виробництва, яка діятиме і у 2019 році. За нову техніку аграріям компенсували 15,8 мільйона гривень з державного бюджету (25 відсотків без урахування податку на додану вартість).
До переліку виробників техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується, увійшли два підприємства Рівненщини: «ВКО «МААНС», що виготовляє жатки та візки для транспортування жаток до зернозбиральних комбайнів, ТОВ «Дубнотех», що випускає технологічне обладнання для переробної промисловості, передає наш власкор Олександра ЮРКОВА.
148
На Рівненщині завдяки державній програмі компенсації вартості техніки вітчизняного виробництва торік 88 агропідприємств придбали 256 одиниць сільгосптехніки, на що витратили 76,1 мільйона гривень.
Популярне за тиждень
-
1Тижневі освітянські та наукові новини від Комітету з питань освіти, науки та інновацій 56
-
2ПФУ відновлює пенсійні виплати для понад 48 тисяч отримувачів у лютому 56
-
3Роль національних парламентів у перетворенні політичної підтримки України на конкретні результати — визначальна: Олександр Корнієнко 55
-
4Лісівники облікують мешканців лісових угідь 51
-
5Мінсоцполітики спростовує фейкову новину про припинення виплат 1,3 мільйона пенсіонерів 49

