Рівненщина — серед п’яти областей України, де найближчим часом розпочнеться тестування телемедицини в сільських амбулаторіях (53 відсотки населення області проживають на селі). Проект передбачає роботу за чотирма найпоширенішими нозологіями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма, цукровий діабет та дерматологія.
Уже найближчим часом області визначать перелік амбулаторій, де тестуватимуть проект, повідомляє Тетяна ПАНАСЮК. Про це під час селекторної наради щодо стану реалізації реформи сільської медицини повідомив віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко: «Запроваджуючи телемедицину, ми даємо сімейному сільському лікарю унікальну можливість отримати фахову консультацію вузькопрофільного спеціаліста з приводу діагнозу чи лікування».
175
На Рівненщині найближчим часом розпочнеться тестування телемедицини в сільських амбулаторіях. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Чернівці зав'язали дружбу ще з одним американським містом 390
-
2Уряд спростив процедуру отримання відстрочки від мобілізації 97
-
3День працівника соціальної сфери України 89
-
4Науковці та влада об’єднують зусилля для подолання демографічної кризи в Чернівецькій області 73
-
5День української писемності та мови 69

