Нещодавно такі контейнери з’явилися в Оболонському районі, а тепер їх почали встановлювати в Подільському районі. Мешканців району, які прагнуть сортувати сміття, запрошують долучатися до процесу та надавати пропозиції з адресами та локаціями розміщення. На кожному контейнері нанесено інформацію, для якого виду відходів він призначений, а за контактним номером телефону можна подати інформацію щодо їх наповненості. Наразі по місту вже встановлено 478 контейнерів такого типу.
Київ
751
751
У столиці триває реалізація проекту впровадження роздільного збору побутових відходів, у рамках якого райони міста облаштовують спеціальними контейнерами.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Департамент соцзахисту населення Луганської ОВА посилює підтримку військових, пенсіонерів та ВПО 629
-
2Державні нагороди отримали жителі Чернігівщини 565
-
3На Чернігівщині десять учасників програми «єВідновлення» отримали другі виплати на відбудову житла 467
-
4Кабінет Міністрів України визначив правила забезпечення електронних мереж під час воєнного стану 78
-
5Рекомендовано передбачити додаткові видатки в Державному бюджеті України на 2026 рік на підвищення заробітної плати педагогічним і науково-педагогічним працівникам 49

