Марш пройде від Личаківського кладовища (через Військовий госпіталь на вул. Личаківській) до Гарнізонного храму. Такий захід у місті відбуватиметься вже вдруге. Ідею провести марш запропонував ветеран 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» Артур Кирєєв. Він запросив усіх небайдужих взяти участь в акції та уточнив, що колона стартуватиме від центрального входу Личаківського кладовища. «Далі рухаємося до госпіталю, де подякуємо хлопцям, і тоді йдемо до пам’ятника Шевченка — там буде міні-акція». Далі марш дійде до Гарнізонного храму, де його учасники помоляться за військових, які нас захищають. Біля храму буде два прапори, на яких всі охочі зможуть залишити свій підпис.
Львів.
132
У Львові проведуть Марш нескорених, аби вшанувати пам’ять загиблих Героїв та морально підтримати українських воїнів — тих, хто воює, і тих, хто поранений.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1ПФУ відновлює пенсійні виплати для понад 48 тисяч отримувачів у лютому 63
-
2Тижневі освітянські та наукові новини від Комітету з питань освіти, науки та інновацій 60
-
3Лісівники облікують мешканців лісових угідь 57
-
4Роль національних парламентів у перетворенні політичної підтримки України на конкретні результати — визначальна: Олександр Корнієнко 56
-
5Мінсоцполітики спростовує фейкову новину про припинення виплат 1,3 мільйона пенсіонерів 54

