«Одеса перетнула цю психологічну позначку. Станом на ранок 26 жовтня зроблено 503 тисячі 637 щеплень від коронавірусу COVID-19. Встановили невеликий рекорд і за темпами вакцинації. Між 400 і 500 тисячами минуло понад два тижні. Спостерігаємо невеликий уклін у бік перших доз. Загальний відсоток тих, хто зробив повний курс вакцинації (дві дози), перебуває на рівні 22% від кількості жителів міста. Для отримання колективного імунітету потрібно, щоб провакцинувалися мінімум 75% мешканців міста», — зазначив керівник департаменту.
Одеська область
168
168
Директор департаменту охорони здоров’я Одеської міськради Левон Нікогосян повідомив про те, що в місті зроблено понад 500 тисяч щеплень.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України 1405
-
2Оксана Роп-Пяташ з Глеваської громади удостоєна Ордена Святого Юрія в сріблі 26
-
3Архітектура безпеки всього європейського континенту вирішується прямо зараз на українській землі 24
-
4Підтримка ветеранів. Важливе за тиждень 23
-
5Він пройшов Маріуполь. Пережив полон. І сьогодні продовжує служити Україні 23

