Безпека / Віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк: Дрони та ефективна протидія російським безпілотникам життєво необхідні!

Про це Олена Кондратюк зазначила на своїй офіційній фейсбук-сторінці.
Про це Олена Кондратюк зазначила на своїй офіційній фейсбук-сторінці.
У межах участі в Парламентському саміті НАТО Руслан Стефанчук звернувся до представників парламентів країн-членів Альянсу із чіткою позицією: Україна має бути в НАТО.
Руслан Стефанчук здійснив робочий візит до Брюсселя для участі в Парламентському саміті НАТО.
Парламент ухвалив Постанову «Про деякі питання здійснення парламентського контролю з питань отримання і використання міжнародної військової допомоги під час дії воєнного стану» (реєстр. № 13374).
У межах участі в Парламентському саміті НАТО Руслан Стефанчук звернувся до представників парламентів країн-членів Альянсу із чіткою позицією: Україна має бути в НАТО.
18 червня 2025 року Верховна Рада України ухвалила Постанову № 13374.
Щороку 19 червня в Україні відзначають День фермера — професійне свято тих, хто своєю працею формує продовольчу безпеку держави, підтримує економіку та забезпечує продовольчі потреби не лише українців, а й мільйонів людей за кордоном.
Верховна Рада України прийняла пропозиції Президента України до Закону України за реєстр. № 12066.
Україна запустила в серійне виробництво балістичну ракету з неофіційною назвою «Грім-2».
Про це народний депутат України Олександр Пасічний повідомив на на своїй фейсбук-сторінці.
Минулого тижня народний депутат України Максим Заремський відвідав Захисників та Захисниць зі свого депутатського 202-го округу, які боронять нашу країну на Оріхівському напрямку.
З першого дня війни лісова галузь працює на оборону України.
Щороку 18 червня світ відзначає Міжнародний день боротьби з мовою ворожнечі.
Інформує Комітет з питань цифрової трансформації.
Фахівці урядової команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA фіксують кібератаки, спрямовані на отримання несанкціонованого доступу до облікових записів.
Цього року в Україні виникла потреба закуповувати власними силами більше зброї для наших Сил оборони, оскільки від міжнародних партнерів у натуральній формі надходить менше зброї.
У Верховній Раді України відбулася зустріч членів Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки з Міністром оборони Федеративної Республіки Німеччина Борисом Пісторіусом.
Фахівці Держспецзв’язку взяли участь у зустрічі Мережі генеральних директорів європейських кризових центрів (DG Network) у Варшаві.
Із нарощуванням оборонного замовлення в європейських країнах наша держава може розраховувати на більшу допомогу від партнерів.
Інформує Комітет з питань цифрової трансформації.