Укр | Рус
Славетна історія вкладається в чотири роки Законопроект про Національну безпеку визначає основні маркери, за якими держава буде рухатися до стандартів Північноатлантичного альянсу, - Представник Президента у ВРУ Ірина Луценко Законопроект “Про національну безпеку” передбачає високий рівень громадського і парламентського контролю Депутати від Блоку Петра Порошенка ініціюють зміни до Конституції щодо відвідування народними депутатами засідань парламенту Відновили "Вересаєве свято" Стираються ментальні кордони Щоб пенсіонерам було зручніше Прокурори хочуть засудити суддю Блискавки підпалили три хати Повернули субсидію Депутати-безхатченки відшукалися в Херсоні Десантники на навчаннях відпрацювали стрибки з парашутом і заняття оборони Українська спільнота у Франції простягнула руку допомоги Десять районів отримали нові шкільні автобуси Вишукана краса: на Тернопільщині відреставрували дзеркальну залу в палаці
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.01.2018

Успішна діяльність Чернівецького аеропорту в 2017 році — це підтвердження змін та розвитку країни

Чернівецький аеропорт протягом минулого року прийняв майже 47,9 тисячі пасажирів. Це втричі перевищує історичний максимум, зафіксований у 2013 році. Тоді аеропорт обслужив 16 тисяч пасажирів. Для порівняння: у 2016 році аеропортом скористалися лише 12 673 пасажири.
 

«За три роки нашої з Миколою Федоруком (голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. — Ред.) наполегливої роботи з місцевою владою та керівництвом аеропорту, і завдяки колосальній підтримці коаліційного уряду, ми отримали позитивний результат, — сказав народний депутат. — Аеропорт успішно працює і вдосконалюється. Це як нагорода за тривалу та наполегливу працю».

Такий акцент зробив керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак (на знімку), коментуючи рекордний показник пасажиропотоку в Чернівецькому аеропорту.

За словами М. Бурбака, «робота аеропорту — це збільшення надходжень у бюджет міста й зарплатня для більш як півтори сотні працівників, а також підвищення туристичної привабливості області». Водночас, наголосив він, успішні показники летовища підтверджують зміни та розвиток економіки країни.

«Ще на посаді міністра інфраструктури я наголошував на необхідності розвитку внутрішніх авіаперевезень, — акцентував М. Бурбак. — Торік внутрішніми рейсами скористалися 84 відсотки пасажирів Чернівецького аеропорту.

Це ще раз підтверджує тезу, що нам треба розвивати українські аеропорти і регіональні авіасполучення».

Вл. інф.

Всі статті рубрики На головну