Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Легкая атлетика. Українці відзначилися перемогами у Франції та США Голосування <<законів 16 січня>>: суд перенесли... У НАТО відреагували на заяву Лаврова про Будапештський меморандум Міністерство закордонних справ України заявило про протест у зв'язку з незаконним рішенням <<суду>> в окупованому Криму щодо Володимира Балуха Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Відсидка не допомогла - знову взявся за наркотики Дві третини подільського експорту йде до Євросоюзу Щоб спалах АЧС не поширився Попрощалися з Віктором Сухіним... Не всім так щастить У Верховній Раді створено три нові міжфракційні депутатські об'єднання У профільному комітеті вважають спроби законодавчо закріпити різні дати початку окупації України Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд позову екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби України через неявку на засідання позивача і його представників Міністерство культури поповнило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
13.01.2018

Успішна діяльність Чернівецького аеропорту в 2017 році — це підтвердження змін та розвитку країни

Чернівецький аеропорт протягом минулого року прийняв майже 47,9 тисячі пасажирів. Це втричі перевищує історичний максимум, зафіксований у 2013 році. Тоді аеропорт обслужив 16 тисяч пасажирів. Для порівняння: у 2016 році аеропортом скористалися лише 12 673 пасажири.
 

«За три роки нашої з Миколою Федоруком (голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. — Ред.) наполегливої роботи з місцевою владою та керівництвом аеропорту, і завдяки колосальній підтримці коаліційного уряду, ми отримали позитивний результат, — сказав народний депутат. — Аеропорт успішно працює і вдосконалюється. Це як нагорода за тривалу та наполегливу працю».

Такий акцент зробив керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак (на знімку), коментуючи рекордний показник пасажиропотоку в Чернівецькому аеропорту.

За словами М. Бурбака, «робота аеропорту — це збільшення надходжень у бюджет міста й зарплатня для більш як півтори сотні працівників, а також підвищення туристичної привабливості області». Водночас, наголосив він, успішні показники летовища підтверджують зміни та розвиток економіки країни.

«Ще на посаді міністра інфраструктури я наголошував на необхідності розвитку внутрішніх авіаперевезень, — акцентував М. Бурбак. — Торік внутрішніми рейсами скористалися 84 відсотки пасажирів Чернівецького аеропорту.

Це ще раз підтверджує тезу, що нам треба розвивати українські аеропорти і регіональні авіасполучення».

Вл. інф.

Всі статті рубрики На головну