Останнім часом «Шахтар» зробив четверте придбання. Лідер чемпіонату України підписав п`ятирічний контракт з півоборонцем бразильського клубу «Сантос», дворазовим чемпіоном Бразилії Еланом Блумером. Трансферна вартість угоди становить десять мільйонів доларів.
Цей футболіст виступав за бразильські команди «Гуарані» (1998—2000 роки), «Інтернасьональ» (2000), «Сантос» (2000—2004). У чемпіонатах своєї країни за «Сантос» провів 131 матч, забив 33 м’ячі.
Блумер також виступав за олімпійську збірну Бразилії, нині — гравець національної збірної Бразилії. У цьому сезоні його знову викликали до національної команди Бразилії разом з його партнером по команді —Робіньйо.
Спорт
22
22

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Уряд затвердив нові порядки з авторизації та профілів безпеки інформаційних систем 126
-
2Всесвітній день біженців 90
-
3Міжнародний день жінок у дипломатії 61
-
4День митника України 46
-
5Ухвалили Постанову «Про підтримку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» 43

