У Луганську справили новосілля більш як десять співробітників міліції. За дольової участі УМВС України в Луганській області під заселення було здано будинок у кварталі Гагаріна, що майже десять років вважався довгобудом. За три останні роки це вже третя багатоповерхівка, частину квартир в яких отримують співробітники луганської міліції. З нагоди такої пам’ятної для багатьох події до області прибув заступник держсекретаря МВС України Дмитро Поважнюк. Як стало відомо, в планах правоохоронців «поставити на ноги» ще два такі будинки для родин співробітників міліції, а оскільки своїх коштів у них немає, залучатимуть інвестиції місцевих підприємців.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Тернопільщина отримала ще 8 автомобілів від норвезької організації «Машини для України» 78
-
2Грошове забезпечення поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту: Верховна Рада прийняла Закон 50
-
3Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомив про результати пленарного засідання 10 червня 2026 року 40
-
4Всесвітній день боротьби з дитячою працею 37
-
5День працівника фондового ринку України 35

