В останні два тижні ми бачимо значне погіршення ситуації на сході — безліч фактів порушення режиму припинення вогню з боку бойовиків, підтримуваних Російською Федерацією.
Тому такими тривожними є рапорти спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, яка й досі не може зафіксувати повне відведення зброї та відзначити верифікацію місць, куди саме відведена ця зброя. Ми маємо не просто негативний факт обстрілу українських цивільних населених пунктів з боку бойовиків, а й неприпустимий факт погіршення безпекової ситуації в зоні контрольно-пропускних пунктів. На цьому в коментарі журналістам у кулуарах наголосила народний депутат, радник Президента з гуманітарних питань Ірина Геращенко.
За її словами, погіршення безпекової ситуації буде ключовою темою під час зустрічі тристоронньої контактної групи та чотирьох робочих підгруп у Мінську.
Політика
72
72
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День працівника соціальної сфери України 125
-
2Кабмін запровадив ліцензування експорту паливної деревини та необроблених лісоматеріалів 87
-
3День народження Європейського Союзу 75
-
4Уряд підтримав рішення Ради ЄС щодо запровадження персональних санкцій 71
-
5Кабмін розширив інструменти проактивної підтримки ветеранів та посилив програми сприяння їх економічній адаптації 39

