Півторарічного Владислава Кур’яту з Гощі Рівненської області, який у квітні дістав опіки сорока відсотків тіла і перебуває у дуже важкому стані, відправили спеціальним літаком на лікування до США. Перед цим йому вже зробили кілька операцій в опіковому відділенні Рівненської обласної лікарні. Проте врятувати життя дитині в Україні досить складно.
Надати медичну допомогу погодився лікар бостонської лікарні Shrіners Hospіtal for Chіldren Геннадій Фузайлов. Лікуватимуть хлопчика в найкращому у світі опіковому центрі у Бостоні. Американські медики робитимуть це безплатно.
Гроші — 71 тисяча гривень — потрібні були лише на перевезення дитини спеціальним медичним літаком. До вирішення питання транспортування Владислава долучилися Рівненська ОДА та народний депутат України Марія Іонова. В максимально стислі терміни було зібрано кошти та оформлено необхідні документи.
77
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Щодо формування комплексної державної підтримки та підвищення соціальних гарантій для сімей з особами з інвалідністю 373
-
2День адвокатури України 191
-
3КМУ розпочинає експериментальний проєкт з автоматичного взяття громадян на військовий облік 89
-
4До Дня працівника ДВС на Миколаївщині відзначили кращих державних виконавців 83
-
5День працівника державної виконавчої служби 55

