Дорогі воїни!

Вітаю весь особовий склад із професійним святом і п’ятою річницею створення звитяжної Національної гвардії України.

13 березня 2014 року, як Секретар Ради національної безпеки та оборони, я мав честь представляти у Верховній Раді України Закон «Про Національну гвардію України».

Для захисту Держави тоді ми створили Національну гвардію України, і з бійців Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії.

Вчителі, лікарі, підприємці, студенти — сотні добровольців із Майдану — пішли на фронт, щоб дати бій російським загарбникам та зупинити споконвічного ворога.

Попри дуже обмежену кількість ресурсів, брак часу для необхідної підготовки та злагодження, вкрай складні обставини початку збройної агресії, ви довели свої високий професіоналізм та вміння, дали приклад найвищого патріотизму. Саме завдяки вам було зупинено російського агресора на сході та збережено волю і суверенітет нашої держави. Ви є зразком справжньої самопожертви та героїзму заради України.

Багато наших побратимів-гвардійців відійшли на Небо і зараз тримають вічну варту над Україною. Вічна пам’ять і вічна слава Героям!

Для мільйонів українців Національна гвардія — це справжня національна гордість, озброєний і загартований у запеклих боях бойовий загін Держави і Нації. Та найголовніше те, що Гвардія — це перш за все неймовірні люди. Професійні, самовіддані, чудово навчені військові, які готові бити ворога і якщо буде потрібно — віддати життя за свою Батьківщину і свій народ.

Від усієї душі бажаю вам, дорогі воїни-гвардійці, в день вашого професійного свята щастя, здоров’я, добробуту, злагоди і любові у родинах, нових перемог і досягнень у службі Україні і Українському народу! Божого вам захисту! Україна вдячна вам!

Слава Національній гвардії України!

Слава Україні!

Героям слава!

Голова Верховної Ради України Андрій ПАРУБІЙ.