Універсіада. Тарвізіо (Італія). От і завершилася спортивна зимова сесія студентів. Золотою нотою пролунала останнього дня перемога нашої Валентини Шевченко в лижних перегонах на 15 км. Українські атлети виступили добре, здобувши 14 медалей: 7 золотих, 4 срібні та 3 бронзові. І в неофіційному командному заліку поступилися лише росіянам.
Натхненний перемогами на іграх, біатлоніст Андрій Дериземля (два «золота» і «бронза») там, в Італії, виграв етап Кубка світу в перегонах із масовим стартом на 15 км. Наш земляк випередив фаворитів — росіянина Павла Ростовцева та німця Ріко Гросса.
Плавання. Кубок світу. Берлін. 7-й етап. Яна Клочкова з новим рекордом змагань (2.08,44) виграла дистанцію 200 м комплексного плавання. А Олег Лисогор був перший на дистанції 50 м брасом.
Легка атлетика. Свою четверту перемогу поспіль здобув наш кросмен Сергій Лебідь. Цього разу у Франції на марафоні «Лучан кросс».