10. «Чорноморець» 2 3 7 7 — 20 9
11. «Карпати» 1 6 5 7 — 22 9
12. «Сталь» 2 2 8 8 — 19 8

13 жовтня. «Шахтар» — «Ворскла». 3:2. Харків. ОСК «Металіст».
6 020 глядачів. Рефері — Можаровський (Львів). Голи: Марлос, 21, Феррейра, 36, 82 — Коломоєць, 42, 57.
14 жовтня. «Сталь» — «Зоря». 0:1. Київ. «Оболонь-Арена». 570 глядачів. Рефері — Копієвський (Кропивницький). Гол: Прийма, 58. На 7-й хвилині Кузик («Сталь») не реалізував пенальті (воротар).
«Верес» — «Маріуполь». 1:1. Львів. «Арена Львів».
1 060 глядачів. Рефері — Бойко (Київська область). Голи: Борзенко, 65 — Тотовицький, 80. Вилучено Яворського («Маріуполь», 68, пряма червона картка).
15 жовтня. «Зірка» — «Карпати». 0:0. Кропивницький. «Зірка». 1 788 глядачів. Рефері — Шурман (Київська область).
«Олімпік» — «Олександрія». 1:0. Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. 325 глядачів. Рефері — Березка (Київська область). Гол: Брікнер, 88.
«Чорноморець» — «Динамо». 2:1. Одеса. «Чорноморець». 9 683 глядачі. Рефері — Абдула (Харків). Голи: Ковалець, 14, Хобленко, 21 — Кравець, 78.

***

У першому матчі другого кола зустрілися перша і третя команди турніру. Спочатку протистояння не було — господарі повели 2:0. Але далі події розвивалися досить цікаво. Влучний удар Коломойця перед перервою, котрого вивели віч-на-віч з П’ятовим, повернув інтригу в зустрічі.
А після перерви гра ще більше загострилася, бо «Ворскла» здаватися не збиралася. Навпаки, вона намагалася активно контратакувати. І таки зрівняла рахунок — знову відзначився Коломоєць.
Однак «гірники» знайшли сили на переможний крок. Його зробив Феррейра, на котрого передачу виконав Бланко Лещук, який вийшов на заміну.

***

На «Оболонь-Арені» був рівний поєдинок. Навіть цікавіше діяли «сталевари», які грали перший матч під орудою нового наставника — болгарина Ніколая Костова (раніше він очолював українські клуби — донецький «Металург», львівські «Карпати» та сімферопольську «Таврію»). Але вони не реалізували пенальті (відмінно зіграв воротар луганчан Лунін) та ще кілька гольових моментів.
Натомість «Зоря», котра більше помилялася, свого єдиного шансу не змарнувала. Хоча справедливим підсумком була б нічия.

***

Усе йшло до нічиєї на іншому столичному стадіоні — динамівському, але донеччанин Іван Брікнер ефектним ударом здалеку збив «павутиння» з правої «дев’ятки» воріт олександрійців. Цей гол, либонь, один із найкрасивіших у цьому чемпіонаті.

***

Цього разу динамівці у зустрічі з аутсайдером, пропустивши два м’ячі в дебюті матчу, надолужити згаяне не змогли. Так, як це вони зробили в Белграді, програючи «Партизану» в матчі Ліги Європи (0:2) після першого тайму, а в другому провели три м’ячі.
В Одесі кияни забили лише один. І навіть зрівняти рахунок не спромоглися. Хоча в другому таймі Хацкевич пішов ва-банк і на підмогу Мбокані випустив ще трьох форвардів (Мораеса ще до перерви, а в другому таймі — Бєсєдіна і Кравця). Але лише одному з четвірки нападників — Кравцеві — вдалося забити гол. От і все — у підсумку «Динамо» зазнало першої поразки в чемпіонаті.