Укр | Рус
Футбол. Тур гратиметься протягом двох днів Комісія розглянула низку поточних питань Нам вдалося об’єднати Європейський Союз навколо ідеї миротворчої місії на Донбасі, - Президент про підсумки Саміту Східного партнерства Зведення Прес-центру штабу АТО станом на 18:00 24 листопада 2017 року Затримані напередодні в окупованому Криму силовиками кримські татари Бекір Дегірменджі, Руслан Трубач і Асан Чапух заарештовані на два місяці Польський Сейм ухвалив резолюцію, в якій засудив комуністичну ідеологію та революцію більшовиків 1917 року Жінки-депутати від різних фракцій об’єдналися Відзнака за мужність і патріотизм «Sniezka» інвестує гроші в розвиток професійної освіти Лебеді чекають порятунку Не взяв хабар - отримай заохочення <<Ясен>> полинув у небо Тютюн і горілка є корисними тільки для бюджету Тихий наступ Християнська Мекка Рівненщини має свій туристичний центр
загрузка...
Голосування
Який, на вашу думку, найбільш помітний наслідок Євромайдану?

Голосувати
На головну
02.11.2017

...цукровари потішили мільйоном тонн

Галина КВІТКА

В Україні зварено понад мільйон тонн цукру, зокрема 220 тисяч — підприємствами Вінниччини. Нині у загальнодержавному масштабі працює 40 заводів, які можуть переробити за добу 172,4 тисячі тонн буряків.
Щоправда, цукристість коренів дещо нижча за минулорічну — 17,22 відсотка проти 17,86 відсотка, тож і вихід солодкого піску менший. Утім, бурякові площі, за інформацією Мінагрополітики, у 2017-му зросли на 25 тисяч гектарів — до 317,6 тисячі. Тож виробництво солодкого піску помітно не скоротиться і, за прогнозами асоціації «Укрцукор», становитиме майже 2 мільйони тонн.

Всі статті рубрики На головну