Біатлон. Ансі (Франція). Третій етап Кубка світу. Спринтерські перегони у жінок.
1. Анастасія Кузьміна, Словаччина (0 + 0) 20:59,6.
2. Лаура Дальмайєр, Німеччина (0 + 0) +33,9.
3. Віта Семеренко, Україна (0 + 0) +41,4.
Результати решти українок:
7. Валентина Семеренко (0 + 0) +1:06,8; 27. Юлія Джима (1 + 1) +1:57,7; 45. Анастасія Меркушина (1 + 0) +2:16,2; 49. Олена Підгрушна (2 + 1) +2:20,3; 61. Ірина Варвинець (0 + 1) +2:40,6.
Уперше після повернення у великий спорт особисту медаль виборола олімпійська чемпіонка Віта Семеренко (на знімку).

Продемонструвавши ідеально точну стрільбу, на останнє коло Віта йшла третьою, позаду словачки Анастасії Кузьміної та молодої італійки Лізи Вітоцці. Однак уже на першій відсічці останнього кола Семеренко обійшла італійку і фінішувала на другій позиції.
Поліпшити результат Віти зуміла лише переможниця минулорічного Кубка світу Лаура Дальмайєр. Вона, як і Кузьміна з Семеренко, стріляла чисто і фінішувала через 34 секунди після словачки.
Відзначимо, що Валентина Семеренко, як і сестра, відпрацювала чисто на вогневих рубежах і завершила перегони сьомою. Бронзова нагорода Віти Семеренко стала четвертою для української команди в нинішньому сезоні.