Плавання. Копенгаген (Данія). Чемпіонат Європи на короткій воді. Спортсмен із Рівного 21-річний Михайло Романчук (на знімку) виборов золоту медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Він повільно почав, але вже після 500 метрів вийшов у лідери і став нарощувати перевагу. У результаті його час 14.14,59 став новим рекордом України у 25-метровому басейні! Попередній рекорд 14.15,49 Романчук встановив у Сінгапурі 2016 року.
Романчук майже на 8 секунд випередив фаворита — переможця Олімпіади-2016 у Ріо італійця Грегоріо Пальтріньєрі, котрий проплив дистанцію за 14.22,93. Після фінішу італієць не міг повірити в результат українця. Третім став норвежець Генрік Крістіансен (14.25,66).
А першу медаль для України (срібну) виборола Дарина Зевіна. Киянка на дистанції 200 метрів плавання на спині у вирішальному запливі поступилася лише 0,68 секунди угорці Катінці Госсу (2.01,59). Результат Дарини 2.02,27. «Бронза» — у Маргарити Панзієри з Італії (2.02,43).
Не залишився без нагороди ще один славний український плавець — Андрій Говоров. Він став срібним призером на 50-метрівці батерфляєм (22,43).