Карате. Гвадалахара (Іспанія). Українські спортсмени вибороли чотири нагороди в категорії куміте на етапі престижної Серії А. Зокрема, переможцями стали Станіслав Горуна (до 75 кг) і Валерій Чоботар (до 84 кг).

Капітан збірної України Горуна провів шість сутичок, перемігши спочатку представника Італії (9:0), а потім здолавши сильного угорця Габора Гаршпатакі (5: 4), шотландця Грега Андерсона (6:0), японця Ріоту Накамурі (2:1), турка Нечаті Пінарбасі (2:1). У фіналі львів’янин виграв у чилійця Матіаса Фуентеса (6:3).

Чоботар здолав на турнірі суперників з Азербайджану (4:0), Бельгії (9:7), Італії (5:1), Туреччини (5:2) та Аргентини (2:0). У фіналі чернівчанин був сильнішим за Даніяра Юлдашева з Казахстану (3:1).

Ще дві медалі Україні принесли Аніта Серьогіна (до 61 кг) та Анастасія Степашків (від 68 кг), у яких бронзові нагороди.

Зазначимо, що успіх на турнірі Серії А істотно підвищив шанси каратистів з України потрапити на Олімпійські ігри 2020 року в Токіо, де путівки отримають по чотири кращі спортсмени в рейтингу WKF.