Укр | Рус
Наслідок буревію - комунальна катастрофа Знову постраждали школярі Футбол. Полтава може залишитися без Ліги Європи Бокс. Постол і Тейлор провели першу дуель поглядів Футбол. З'явилася додаткова можливість побачити фінал Ліги чемпіонів для 15 тисяч осіб Ірина Геращенко закликала міжнародні організації активніше виступати за звільнення незаконно утримуваних громадян України на тимчасово окупованих територіях України та в РФ (відео) Президент України провів телефонну розмову з Канцлером Німеччини Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія за підсумками Погоджувальної ради (відео) Завдання спілки - розвиток дитячого футболу У села є власний музей Головного лікаря обрали на конкурсі Підполковника поліції підозрюють у хабарництві Кам'янець-Подільський їв вареники і встановлював рекорди Перший заступник Голови ВРУ Ірина Геращенко закликала міжнародні організації зайняти більш активну позицію щодо захисту прав заручників та політв’язнів Кремля Парламент має докласти всіх зусиль, щоб Україна якнайшвидше вийшла зі статутних органів СНД, - Представник Президента у ВРУ Ірина Луценко
Загрузка...
Голосування
Чи підтримуєте ідею запровадження донорства органами людини в Україні?

Голосувати

Чи згодні ви стати донором органів післі своєї смерті?

Голосувати
На головну
14.02.2018

Готові до діалогу стосовно антикорупційного суду

Зміст майбутнього закону про Вищий антикорупційний суд (ВАС) повністю залежить від народних депутатів. Таку точку зору висловив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв, повідомляє його прес-служба. Депутат нагадав, що Президент вніс до парламенту законопроект 7440 «Про Вищий антикорупційний суд», та далі над ним працюватимуть саме народні депутати.
За словами С. Алєксєєва, найдискусійнішими положеннями цього законопроекту є процедура обрання суддів та підслідність справ антикорупційного суду. Саме ці питання, зауважив він, стали каменем спотикання в дискусії і всередині країни, і з міжнародними експертами. Та знайти оптимальний компроміс, урахувати рекомендації міжнародних експертів можна буде під час підготовки законопроекту до другого читання, переконаний депутат.
«Ми відкриті для діалогу на базі нашого комітету і готові шукати компроміси із залученням міжнародних експертів та правників, представників антикорупційних інституцій задля збереження принципів міжнародних стандартів правосуддя та створення незалежного та ефективного Вищого антикорупційного суду», — сказав він.

Всі статті рубрики На головну