Укр | Рус
Футбол. Переможна стабільність «Атлетіко» Уперше за часів незалежності відбудеться світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл Один із найпопулярніших курортів України потопає у смітті та нечистотах Новий тріумф «золотої рибки» На Рівненщині підозрюваного у розбещенні малолітньої взяли під варту Спека трохи спаде Лауреатом цьогорічної премії імені Свєшнікова стала директор Березнівського музею Лісова охорона Футбол. Відомі всі пари плей-оф відбору ЛЧ Уляна Супрун: "Розглянемо особливості кожної території" Найдовший український медівник виготовили у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Футбол. Мадридське дербі в столиці Естонії Ячмінь не придатний для пивоваріння, а пшениця -- для хліба У рідному місті Маестро лунатиме магічна музика Мирослава Скорика Посадовець продавав ділянку "з-під поли"
Загрузка...
Голосування
Якщо роботодавець своєчасно не платить зарплату, ви

Голосувати
На головну
14.02.2018

Готові до діалогу стосовно антикорупційного суду

Зміст майбутнього закону про Вищий антикорупційний суд (ВАС) повністю залежить від народних депутатів. Таку точку зору висловив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв, повідомляє його прес-служба. Депутат нагадав, що Президент вніс до парламенту законопроект 7440 «Про Вищий антикорупційний суд», та далі над ним працюватимуть саме народні депутати.
За словами С. Алєксєєва, найдискусійнішими положеннями цього законопроекту є процедура обрання суддів та підслідність справ антикорупційного суду. Саме ці питання, зауважив він, стали каменем спотикання в дискусії і всередині країни, і з міжнародними експертами. Та знайти оптимальний компроміс, урахувати рекомендації міжнародних експертів можна буде під час підготовки законопроекту до другого читання, переконаний депутат.
«Ми відкриті для діалогу на базі нашого комітету і готові шукати компроміси із залученням міжнародних експертів та правників, представників антикорупційних інституцій задля збереження принципів міжнародних стандартів правосуддя та створення незалежного та ефективного Вищого антикорупційного суду», — сказав він.

Всі статті рубрики На головну