Укр | Рус
Томос та єдина церква є духовним фундаментом державотворення - Президент під час подячного молебня у Свято-Миколаївському Храмі Борисполя Футбол. Столичний «Арсенал» уже не «сирота», а з тренером Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Нестача кадрів патрульної поліції Буковини - майже 25% Дитячі колективи Прикарпаття взяли участь у святі «Розколяда» Земля для захисників Глава держави: Мир з урахуванням національних інтересів України - це перемога, повернення української території, звільнення бранців Кремля і вихід на наші кордони Під час судилища українські моряки вели себе як герої, - Ірина Геращенко Іноземна держава не повинна втручатися в діяльність церкви. Не може українська церква керуватися з Москви - Президент у Борисполі Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна пропонує розглядати щотижня в парламенті хоча б один податковий законопроект «Щедрував я у Солохи»: нова п'єса аматорського театру м. Умань Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав українців з Днем кіборгів Молитва, що кличе творити добро Гранату виявили і знешкодили
Загрузка...
На головну
14.02.2018

Готові до діалогу стосовно антикорупційного суду

Зміст майбутнього закону про Вищий антикорупційний суд (ВАС) повністю залежить від народних депутатів. Таку точку зору висловив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв, повідомляє його прес-служба. Депутат нагадав, що Президент вніс до парламенту законопроект 7440 «Про Вищий антикорупційний суд», та далі над ним працюватимуть саме народні депутати.
За словами С. Алєксєєва, найдискусійнішими положеннями цього законопроекту є процедура обрання суддів та підслідність справ антикорупційного суду. Саме ці питання, зауважив він, стали каменем спотикання в дискусії і всередині країни, і з міжнародними експертами. Та знайти оптимальний компроміс, урахувати рекомендації міжнародних експертів можна буде під час підготовки законопроекту до другого читання, переконаний депутат.
«Ми відкриті для діалогу на базі нашого комітету і готові шукати компроміси із залученням міжнародних експертів та правників, представників антикорупційних інституцій задля збереження принципів міжнародних стандартів правосуддя та створення незалежного та ефективного Вищого антикорупційного суду», — сказав він.

Всі статті рубрики На головну