Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь. 14 березня.

«Бешикташ» (Туреччина, Стамбул) — «Баварія» (Німеччина, Мюнхен). 1:3. Голи: Алькантара, 18, Генюл, 46 (автогол), Вагнер Лав, 59, Сандро Вагнер, 84. Перший матч — 0:5.

«Бешикташ»: Зенгін, Генюл, Медель, Уйсал, Еркін, Озьякул, Арслан (Гатчінсон, 60), Куарежма, Ленс (Таліска, 60), Вагнер Лав (Бабел, 75), Пектемек. Тренер — Шенол Гюнеш.
«Баварія»: Ульрайг, Рафінья, Боатенг, Гуммельс (Зюлє, 46), Алаба, Відаль, Мартінес, Алькантара (Родрігес, 35), Мюллер, Левандовський (Сандро Вагнер, 68), Рібері. Тренер — Юпп Гайнкес.

Рефері — Майкл Олівер (Англія).

Стамбул. «Водафон Парк». 36 885 глядачів. 10 градусів.

У цій парі все в протистоянні стало зрозуміло вже в першій зустрічі. У Мюнхені «Баварія» розгромила суперника з рахунком 5:0, тож гра у відповідь виявилася формальністю.

Але потрібно віддати належне обом командам: вони не стали відбувати номер, хоча спокуса була велика, враховуючи надпереконливу перемогу мюнхенців у першому матчі. «Бешикташ» перед своєю публікою просто не міг грати халтурно після приниження в Німеччині, тому старався з усіх сил реабілітуватися.

І «Баварія» вчинила по-чесному, не виставивши резервний склад, а зігравши в повну силу, основними футболістами, які викладалися потужно і не економили сил, хоча після другого гола гості стали грати трохи акуратніше і з усвідомленням своєї колосальної переваги, яка не зобов’язує нікуди поспішати.

«Бешикташ», попри свої старання, все-таки не створив багато гостроти, хоча один м’яч зусиллями Вагнера Лава зумів забити.

***

«Барселона» (Іспанія) — «Челсі» (Англія, Лондон). 3:0. Голи: Мессі, 3, 63, Дембеле, 20. Перший матч — 1:1.

«Барселона»: тер Штеген, Роберто, Піке, Юмтіті, Альба, Ракитич, Бускетс (Гомес, 61), Дембеле (Відаль, 67), Іньєста (Пауліньо, 56), Мессі, Суарес. Тренер — Ернесто Вальверде.
«Челсі»: Куртуа, Аспілікуета, Крістенсен, Рудігер, Мозес (Дзаппакоста, 67), Фабрегас, Канте, Алонсо, Вілліан, Жиру (Мората, 67), Азар (Родрігес, 82). Тренер — Антоніо Конте.

Рефері — Дамір Скоміна (Словенія).

Барселона. «Камп Ноу». 97 183 глядачі. 14 градусів.

Водинадцяте поспіль «Барса» вийшла до чвертьфіналу чемпіонського турніру. А другий м’яч Ліонеля Мессі став для нього сотим у турнірах Ліги чемпіонів.

На чвертьфінальній стадії гратимуть клуби: «Реал» (Мадрид), «Барселона», «Севілья» (всі — Іспанія), «Баварія» (Німеччина, Мюнхен), «Манчестер Сіті», «Ліверпуль» (обидва — Англія), «Ювентус» (Турин) і «Рома» (обидва — Італія).

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться сьогодні у Ньоні (Швейцарія), початок церемонії о 13:00. На цій стадії команди з однієї країни вже не розводитимуть і вони можуть зіграти між собою. Чвертьфінальні поєдинки заплановано на 3/4 і 10/11 квітня.