Укр | Рус
Весь православний світ радіє створенню Православної церкви України - Президент у Дніпрі Буковина: 24 фури і 2 автобуси витягли із заметів рятувальники... Чернівецький обласний Центр крові квапить донорів! У ВПУ № 7 м. Кременчук - музей АТО: 7 загиблих випускників-героїв... Міськрада Сум зміцнює блокпости на додаткові 400 тис грн Закарпаття шанує ліквідаторів аварії на ЧАЕС У Тячівському р-ні - 2 спортивні заходи до Дня Святого Миколая Інсулін МКЧХ пацієнти Закарпаття отримують з відшкодуванням Українка Яхно визнана кращою синхроністки світу в 2018 році Футбол. На шляху до Мадрида Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил Сьогодні увечері на Майдані відбудеться акція на підтримку українських моряків, військовополонених, заручників, політв‘язнів Вінниця: «Новий рік по-європейськи» - і «Без обмежень»! Оголошення незалежної православної церкви можна прирівняти до державотворення, - представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко Лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак окреслив позитиви в роботі парламенту за рік, що минає
Загрузка...
На головну
14.04.2018

У пріоритеті — економічна співпраця

Про поглиблення двосторонніх відносин говорив Президент України Петро Порошенко під час окремих телефонних розмов із Президентами Азербайджанської Республіки та Арабської Республіки Єгипет Ільхамом Алієвим та Абделем Фаттахом Аль Сісі.

Глава нашої держави привітав лідерів із перемогою на президентських виборах, які нещодавно відбулися в цих країнах. Очільники країн відзначили готовність до розширення торговельно-економічної співпраці та стратегічного партнерства.

Під час перемовин із Ільхамом Алієвим важливу увагу було приділено організації Шостого засідання Ради Президентів України та Азербайджану в рамках очікуваного візиту до нашої країни азербайджанського лідера. Із Абделем Фаттахом Аль Сісі було окремо обговорено перспективи проведення нинішнього року чергового засідання Міжурядової спільної комісії з економічного та науково-технічного співробітництва.

Всі статті рубрики На головну