Баскетбол. Чемпіонат країни. Суперліга. Плей-оф. Фінальна серія. Перший матч. 24 квітня.
«Дніпро» — «Черкаські Мавпи». 75:76 (28:27, 16:20, 16:14 15:15).
Усі чотири десятихвилинки були на рівних. Перед початком вирішальної чверті гості мали перевагу лише в одне очко — 61:60, яка протягом останнього ігрового відрізка кілька разів нівелювалася господарями майданчика. Найнапруженішими були останні хвилини матчу, коли обидві команди з перевагою в одне очко по черзі то виходили в лідери, то поступалися опоненту.
Усе вирішилося за 12 секунд до кінця матчу, коли капітан «Мавп», гравець національної збірної України Олександр Кольченко провів успішну атаку на кільце супротивника і набрав два очки, здобувши для своєї команди мінімальну перевагу в один пункт. У «Дніпра» залишалося тільки 2 секунди, щоб результативно атакувати суперників, але оборонець дніпрян Анатолій Шундель промахнувся під час кидка з-за дуги, і «Мавпи» вийшли з цього протистояння переможцями.
Сьогодні команди в Дніпрі проведуть другу зустріч.