Укр | Рус
Футбол. Один із фаворитів переконливо обіграв дебютанта Більше 220 селянських господарств Рівненщини отримають гроші за вирощування телят У Рівному відсвяткували День батька Галичани знову «обдарували» Млинівський район Рівненщини сміттям На Рівненщині служба зайнятості працевлаштувала 13,6 тисячі людей Футбол. Шведи переграли корейців, реалізувавши пенальті Як DESPRO об'єднує буковинців На честь 100-річчя перебування Українських січових стрільців у Центральній Україні На Запоріжжі спалах АЧС Відкрився перший інклюзивний майданчик По п'ять сомів на долоні Полігон, але не для стрільби, а для знань Знову львівське сміття Представники місцевого самоврядування привітали дільничних офіцерів поліції Рівненщини з професійним святом Фотофактаж. Зустріч Голови Верховної Ради України А.Парубія з членом Парламенту Об’єднаних Арабських Еміратів Ахмедом Аль-Джарваном та Надзвичайним і Повноважним Послом ОАЕ в Україні Салемом Ахмедом Аль-Каабі...
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.06.2018

Цивільні медики зможуть долучитися до ООС

Законодавчі обмеження для залучення цивільних медиків до проведення Операції об’єднаних сил (ООС) мають бути усунуті. Так вважають народні депутати фракції «Блок Петра Порошенка» Ольга Богомолець, Іван Віннник, Ольга Червакова, Олександр Бригинець, Олег Барна, Роман Мацола, Костянтин Яриніч, Сергій Хлань, Тетяна Ричкова та Олександр Співаковський, які підготували відповідну законодавчу ініціативу. А саме — зміни до статті 8 Закону «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» (реєстраційний номер 8447).

«Закон «Про боротьбу з тероризмом» передбачає можливість залучення до проведення антитерористичної операції добровольців, зокрема, цивільних медиків та допоміжний персонал. Ця норма закону дозволила офіційно залучити до проведення АТО на території Донецької та Луганської областей сотні добровольців-громадян із числа цивільного медичного та допоміжного немедичного персоналу. На жаль, у Законі «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» аналогічна норма відсутня», — зауважив Іван Вінник.

Проект закону розроблено з метою можливості залучення до заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях громадян за їх згодою.

«Оскільки досі існує потреба у залученні добровольців до надання домедичної та першої медичної допомоги в районах проведення ООС з числа осіб, що не є «працівниками закладів охорони здоров’я», пропонується доповнити Закон про реінтеграцію Донбасу нормою, аналогічною частині шостій статті четвертої Закону «Про боротьбу з тероризмом», яка дозволить Генеральному штабу ЗСУ офіційно залучати до ООС «громадян за їхньою згодою», — зазначили народні депутати у пояснювальній записці до законопроекту.

Всі статті рубрики На головну