Укр | Рус
Для зручностей пенсіонерів прифронтових територій Що треба зробити, щоб твою продукцію купували? У скансені одночасно -- дві виставки: персональна й благодійна У Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин відбулася робоча зустріч з посадовими особами Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини та Посольства ФРН в Україні Теніс. Відомо, з ким зіграє Світоліна на груповому етапі в Сінгапурі А.Парубій: «Важливим питанням нинішнього тижня було ухвалення в першому читанні проекту Державного бюджету України на наступний рік» Голова Комітету у закордонних справах Г.Гопко провела зустріч з Уповноваженим з питань Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії МЗС Німеччини М.Зібертом Хризантеми "вийшли на бал" У Костополі на Рівненщині поліцейські виявили склад із наркотичними препаратами Тінізація ринку нафтопродуктів спонукає правоохоронців активізуватись Найкращі яблука -- перевірені часом У пісні мамина вишня ніколи не відцвітає... Гроші для шкільного ліфту надходять звідусіль Лицарський турнір на честь Героя Для зручностей пенсіонерів прифронтових територій
Загрузка...
На головну
13.06.2018

Цивільні медики зможуть долучитися до ООС

Законодавчі обмеження для залучення цивільних медиків до проведення Операції об’єднаних сил (ООС) мають бути усунуті. Так вважають народні депутати фракції «Блок Петра Порошенка» Ольга Богомолець, Іван Віннник, Ольга Червакова, Олександр Бригинець, Олег Барна, Роман Мацола, Костянтин Яриніч, Сергій Хлань, Тетяна Ричкова та Олександр Співаковський, які підготували відповідну законодавчу ініціативу. А саме — зміни до статті 8 Закону «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» (реєстраційний номер 8447).

«Закон «Про боротьбу з тероризмом» передбачає можливість залучення до проведення антитерористичної операції добровольців, зокрема, цивільних медиків та допоміжний персонал. Ця норма закону дозволила офіційно залучити до проведення АТО на території Донецької та Луганської областей сотні добровольців-громадян із числа цивільного медичного та допоміжного немедичного персоналу. На жаль, у Законі «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» аналогічна норма відсутня», — зауважив Іван Вінник.

Проект закону розроблено з метою можливості залучення до заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях громадян за їх згодою.

«Оскільки досі існує потреба у залученні добровольців до надання домедичної та першої медичної допомоги в районах проведення ООС з числа осіб, що не є «працівниками закладів охорони здоров’я», пропонується доповнити Закон про реінтеграцію Донбасу нормою, аналогічною частині шостій статті четвертої Закону «Про боротьбу з тероризмом», яка дозволить Генеральному штабу ЗСУ офіційно залучати до ООС «громадян за їхньою згодою», — зазначили народні депутати у пояснювальній записці до законопроекту.

Всі статті рубрики На головну