Укр | Рус
Футбол. У чотирьох групах змагання завершені Хокей. Перемогли з третьої спроби Футбол. «Ліон» сподівається на успішний підсумок матчу з «гірниками» Зведення станом на 18:00 11 грудня 2018 року Члени ЦВК взяли активну участь у круглому столі «Комунікації у виборчому процесі і прозорість адміністрування виборів» Футбол. Ярмоленку катастрофічно не пощастило ЄС має закрити порти для кораблів РФ, якщо вона не розблокує навігацію - Гармс Закарпатцям виписали 200 000 м куб. дров У Тлумачі вкотре посміялися «На Андрея» При оформленні групових замовлень Укрзалізниця надає в першу чергу пріоритет перевезенню дітей, - Олександр Красноштан Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил МЗС України шукатиме зниклих за кордоном дітей через міжнародну «гарячу лінію» В архівах Штазі знайшли посвідчення «агента Путіна» - Bild Курбедінова після арешту зустрічали тортом і кульками «Просвіта»: 150 років успіху України
Загрузка...
На головну
11.08.2018

Разом ми — єдині, талановиті, неперевершені

Гопак, калинові співи, вишиванки, вироби різьбярів, гончарів, майстрів розпису з різних куточків нашої країни — це аж ніяк не весь асортимент експо-проекту «Мистецькі жнива-2018», який вчора стартував у столичному Українському домі. Цей захід присвячено 27-й річниці Незалежності України. У перший день роботи виставки свою презентацію провела Дніпропетровська область, вразивши відвідувачів своїми неперевершеними зразками нематеріальної культурної спадщини, які входять до списку ЮНЕСКО — відомими у всьому світі Петриківським розписом та Козацькими піснями, що виконуються без супроводу музичних інструментів.
Як зазначають організатори творчої експозиції, мистецькі привітання від областей України символізують незалежність, єдність та талант нашого народу, дозволять відчути свято зі всією країною.

 

Фольклорно-етнографічний гурт «Криниця» з м. Підгородне Дніпропетровської області спілкується з Ніною Загребельною (ліворуч) — майстром Петриківського розпису.

Фото Олександра КЛИМЕНКА. 

Всі статті рубрики На головну