Перший заступник керівника апарату Верховної Ради України Петро Боднар привітав працівників секретаріатів парламентських комітетів та структурних підрозділів апарату Верховної Ради — учасників бойових дій, миротворчих місій, ветеранів, військовослужбовців та воїнів запасу з Днем захисника України.
«Українці завжди вміли стояти за свою землю, за свої права і за свою правду», — наголосив Петро Боднар. За його словами, «історичні події часів Святослава Хороброго, козаччини, гетьманщини, національно-визвольних змагань і, на жаль, новітньої історії останніх чотирьох-п’яти років свідчать, що українці вміють не тільки вирощувати хліб, а й битися і боронити свої права».

Колективне фото на згадку.

Фото Олександра КЛИМЕНКА.

 

«У наші дні, коли російський ворог підступно розв’язав війну на cході України, саме у Свято Покрови та День українського козацтва, коли прийнято було обирати отамана, був започаткований День захисника України — свято всіх, хто любить і захищає Україну та її незалежність. Свято тих, хто тілом, серцем і душею відчуває свою відповідальність і причетність до оборони Вітчизни від російського агресора, окупантів та найманців», — наголосив перший заступник керівника апарату Верховної Ради.
Звертаючись до колег, які були у гарячих точках, брали участь у бойових діях, учасників антитерористичної операції, учасників війни за українську незалежність, П. Боднар підкреслив: «Ваш безцінний досвід має стати зразком і гарним дороговказом для молодих воїнів, молодого покоління управлінців, в тому числі, працівників апарату Верховної Ради України і решти наших громадян».
«Ми зуміли зупинити агресора, відбити ворога і назавжди стати господарями на рідній, вільній землі. Я впевнений, що настане той день, коли Україна поверне всі свої території і всі свої права. І сьогодні ми можемо з гордістю стверджувати, що народилася нова українська армія», — наголосив він.
Від імені керівництва Верховної Ради, всього депутатського корпусу    П. Боднар привітав «усіх, хто носить звання захисника України, справжніх Героїв України з цим величним Днем», побажав щастя, козацького здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, піднесення державної служби на європейський рівень, плідної праці задля своєї Батьківщини і свого народу і наголосив: «Я впевнений, що і надалі ми залишатимемося передовим загоном учасників бойових дій, передовим загоном конструктивних сил, які беруть на себе відповідальність за долю країни і сприяють зміцненню громадянського миру і злагоди. Зі святом Вас, Слава Україні!».
Перший заступник керівника апарату Верховної Ради Петро Боднар від імені Голови Верховної Ради і апарату парламенту вручив пам’ятні подарунки працівникам секретаріатів парламентських комітетів та структурних підрозділів апарату Верховної Ради — учасникам бойових дій, миротворчих місій, ветеранам, військовослужбовцям та воїнам запасу.
 

Прес-служба апарату Верховної Ради України.