Гандбол. Запорізький клуб «Мотор» набрав хід у Лізі чемпіонів. У 8-му турі команда Миколи Степанця в гостях завдала поразки французькому «Нанту» (27:23). Нагадаємо, матч цих команд у минулому турі в Запоріжжі завершився нічиєю (30:30).
У Франції запоріжці після першої половини поступалися фіналістам Ліги чемпіонів минулого сезону (12:13), але одразу після перерви вийшли вперед і втримали перевагу.
«Мотор» провів свій найкращий матч у захисті, чому посприяла наднадійна гра воротаря Геннадія Комка. Серед інших героїв вечора — розігруючий Айденас Малашінскас (8 м’ячів) і правий крайній Юрій Кубатко (5).
Баскетбол. Софія. Чемпіонат Європи. Відбірний етап. Жінки.
Болгарія — Україна. 60:86 (15:21, 15:19, 5:24, 25:22).
Українки довго розкачувалися. Вперше в рахунку вони повели тільки за дві хвилини до кінця першої чверті. Але поступово підопічні Горана Бошковича набирали оберти і пішли на велику перерву з перевагою в 10 очок.
У третій чверті збірна України нарешті підтвердила свою величезну перевагу в класі над суперницями. Гості виграли 10-хвилинний відрізок з рахунком 24:5 і остаточно зняли всі питання про переможця матчу.
У нашій команді найрезультативнішою традиційно стала Аліна Ягупова — 26-річна уродженка Дніпра (виступає за турецький клуб «Чукурова») провела на майданчику майже 35 хвилин і набрала 32 очки.
Теніс. Німецький тенісист Александр Зверєв вперше в кар’єрі став переможцем Підсумкового турніру ATP, який завершився в Лондоні. 21-річний спортсмен у вирішальному поєдинку розібрався зі знаменитим сербом Новаком Джоковичем — 6:4, 6:3.
Ця перемога стала для Зверєва найбільшою в кар’єрі. А Джокович із семи фіналів Підсумкового турніру програв другий.
Футбол. Першість України. Команди Першої ліги матчами 18-го туру завершили літньо-осінню частину турніру. «Суми» — «Металіст 1925» (Харків). 0:3. «Авангард» (Краматорськ) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). 3:1. «Дніпро-1» — «Зірка» (Кропивницький). 4:0. «Волинь» (Луцьк) — «Агробізнес» (Волочиськ). 0:0. «Інгулець» (Петрове) — «Колос» (Ковалівка). 0:1. «Оболонь-Бровар» (Київ) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні). 1:0.
«Дніпро-1» — 43 очки, «Металіст 1925» — 38, «Волинь» — 36, «Колос» — 32, «Оболонь-Бровар» — 32, «Авангард» — 29, «Інгулець» — 24, «Балкани» (Зоря) — 20, «Миколаїв» — 19, «Прикарпаття» — 17, «Суми» — 15, «Гірник-Спорт» — 14, «Рух» (Винники) — 11, «Агробізнес» — 10, «Зірка» — 4.
Наступний 19-й тур відбудеться уже в новому році — 24 березня.