Футбол. Контрольні матчі на тренувальному зборі.

Марбелья (Іспанія). 2 лютого. «Динамо» (Україна, Київ) — ЦСКА (Болгарія, Софія). 3:0. Голи: Циганков, 3, Вербич, 35, Андрієвський, 89.

«Динамо»: Бойко (Бущан, 46), Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Шепелєв, Буяльський, Че Че, Вербич, Циганков, Соль. На 60-й хвилині на поле вийшли: Шабанов, Сідклей, Смирний, Кравченко, Гармаш, Сидорчук, Алібеков, Буено, Андрієвський, Русин.

Софійський ЦСКА першу частину чемпіонату Болгарії завершив на другому місці в турнірній таблиці, відстаючи від «Лудогорця» на шість очок. Це нагадує українську ситуацію, де динамівці поступаються лідеру — «Шахтарю» — сімома очками.
Цього разу кияни забили швидкий гол: Циганков після обіграшу з Вербичем влучно пробив низом. І надалі динамівці діяли злагодженіше і гостріше. А намагання софійського клубу пресингувати були марними. Динамівці легко їм протидіяли.

А коли до завершення першого тайму залишалося десять хвилин, кияни забили вдруге. Вербич отримав м’яч, наблизився до воріт суперника, пробив між двох оборонців і поцілив у ближній кут.

Протягом 15 хвилин у другому таймі Олександр Хацкевич зробив лише одну заміну воротарів. Потім він поміняв усіх польових гравців. А під завісу матчу Андрієвський красивим ударом зі штрафного закріпив перевагу «Динамо».

Наступний спаринг динамівці проведуть сьогодні проти «Естерсунда» (Швеція). Початок зустрічі о 13:00.

***

Туреччина. Анталія. 3 лютого. «Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Партизан» (Сербія, Белград). 0:2. Голи: Ніколич, 8, Шчекич, 39.

«Шахтар»: П’ятов (Трубін, 68), Болбат, Кривцов, Хочолава (Матвієнко, 80), Ісмаїлі, Патрік, Степаненко (Майкон, 80), Марлос (Соломон, 46), Коваленко, Тайсон, Мораес.

Уже на 8-й хвилині Ніколич після подачі з лівого флангу завдав точного удару низом. «Шахтар» не знітився, багато атакував, але забив суперник. Знову відзначився Ніколич. Цього разу — як асистент, він допоміг забити Шчекичу.

Після перерви «гірники» намагалися врятуватися. Але марно: футболісти «Партизана» діяли дисципліновано, жорстко і грамотно оборонялися. Високий клас показав сербський воротар Владимир Стойкович.

4 лютого. «Шахтар» — «Ботев» (Болгарія, Пловдив). 6:1. Голи: Тотовицький, 33, 37, Бутко, 51, Кайоде, 54, 87, Майкон, 71 — Марін, 47.

«Шахтар»: Трубін (Кудрик, 46), Бутко, Чоботенко, Бондар, Матвієнко, Майкон, Малишев (Степаненко, 75), Марлос (Фернандо, 59), Тотовицький, Соломон (Сікан, 68), Кайоде.