Бельгієць Еден Азар забив два м’ячі росіянам.

Фото uefa.com

Футбол. У четвер розпочався відбірний етап Євро-2020. Відбулося десять матчів.

Група С. Північна Ірландія — Естонія. 3:0. Нідерланди — Білорусь. 4:0.

Група Е. Хорватія — Азербайджан. 2:1. Словаччина — Угорщина. 2:0.

Група G. Австрія — Польща. 0:1. Північна Македонія — Латвія. 2:1. Ізраїль — Словенія. 1:1.

Група І. Казахстан — Шотландія. 3:0. Кіпр — Сан-Марино. 5:0. Бельгія — Росія. 3:1.

Мабуть, варто відзначити гостьову мінімальну перемогу Польщі над Австрією.

***

Хорвати, пропустивши першими на 19-й хвилині (відзначився Шейдаєв), здобули вольову перемогу над азербайджанцями. Зрівняли рахунок перед перервою (Баришич, 44).

Слід сказати, що у другому таймі у гостей шансів уже не було. Хорватія мала дуже потужний вигляд: одна її атака змінювала іншу. І переможний гол Крамарича (79), забитий крученим ударом, став логічним підсумком цього протистояння.

Екс-гравець київського «Динамо» Домагой Віда провів на полі весь ігровий час.

***

А от перша серйозна сенсація сталася в групі І, де збірна Казахстану перемогла Шотландію з великим рахунком.

Після зустрічі тренер казахів 53-річний чех Мігал Білек сказав:

«Ми раді, що виграли. Та ще й так переконливо. Добре почали матч, забили два голи. Допомогла наша робота на тренуваннях. У нас виходили проникаючі передачі.

Мало хто очікував на такий підсумок зустрічі. Але я вважаю, що наша перемога заслужена. Адже протягом гри у нас були шанси забити ще. Тому все нормально.

Тепер переключимося на домашній матч проти Росії, котрий відбудеться вже 24 березня. Проаналізуємо поєдинок росіян з Бельгією. Оберемо спеціальну тактику».