Футбол. Чемпіонат УПЛ. 30-й тур. 21 травня.

«Чорноморець» — «Карпати». 3:1. Одеса. «Чорноморець». 3 982 глядачі. Рефері — Віталій Романов (Дніпро). Голи: Вільгамссон, 9, Павлов, 75, Рижук, 83 — Мякушко, 74 (п).

«Десна» — «Ворскла». 0:1. Чернігів. Стадіон імені Юрія Гагаріна. 2 059 глядачів. Рефері — Дмитро Кутаков (Київська область). Гол: Петрович, 31.

«Арсенал-Київ» — «Олімпік». 1:1. Київ. «Динамо» імені Валерія Лобановського. 341 глядач. Рефері — Юрій Можаровський (Львів). Голи: Танковський, 31 — Дійє, 25. Вилучено Геннадія Пасіча («Олімпік», 54, друге попередження).

1. «Шахтар» — 76 очок; 2. «Динамо» — 65; 3. «Олександрія» — 48; 4. «Маріуполь» — 39; 5. «Зоря» — 39; 6. «Львів» — 33; 7. «Ворскла» — 41; 8. «Десна» — 38; 9. «Олімпік» — 32; 10. «Карпати» — 29; 11. «Арсенал-Київ» — 26; 12. «Чорноморець» — 25.

Одесити виграли перший тайм. Знову відзначився ісландець Вільгамссон. А в середині другого — львів’яни реалізували пенальті. Але рівновага тривала якусь хвилину. Павлов знову вивів «моряків» уперед, а Рижук закріпив їхню перемогу.

***

Під орудою колишнього півоборонця київського «Динамо» і збірної України Віталія Косовського «Ворскла» ось уже протягом шести турів не знає поразок: виграла три поєдинки і три завершила внічию. Перемога в Чернігові дала змогу полтавчанам вийти на сьоме місце (перше для другої шістки).

***

У першій половині зустрічі «Арсенал-Київ» більше контролював м’яч, частіше атакував і пресингував. Але, як часто трапляється, рахунок відкрила команда, котра відбивалася. Однак «канонірам» вистачило лише шести хвилин, аби зрівняти рахунок.
Здавалося, матч і надалі розвиватиметься динамічно. Але пішов дощ, «олімпійці» залишилися в меншості, тому більше думали про оборону. Моментів поменшало. Хоча «Арсенал» до останнього намагався вирвати перемогу.