Фото uefa.com

Футбол. Ліга Європи. Фінальний матч. 29 травня.

«Челсі» (Англія, Лондон) — «Арсенал» (Англія, Лондон). 4:1. Голи: Жиру, 49, Педро Родрігес, 60, Азар, 65 (п), 72, Івобі, 69.

«Челсі»: Аррісабалага, Аспілікуета, Крістенсен, Луїс, Палмері, Канте, Жоржиньо, Ковачич (Барклі, 76), Педро Родрігес (Вілліан, 71), Жиру, Азар (Дзаппакоста, 89). Тренер — Мауріціо Саррі.

«Арсенал»: Чех, Папастатопулос, Косьєльні, Монреаль (Гендузі, 66), Мейтленд-Найлс, Торрейра (Івобі, 66), Джака, Колашинац, Езіл (Віллок, 77), Ляказетт, Обамеянг. Тренер — Унай Емері.

Рефері — Джанлука Роккі (Італія).

Баку (Азербайджан). «Олімпійський».

Тричі з іспанською «Севільєю» Унай Емері вигравав Лігу Європи. Але цього разу з «Арсеналом» тріумфувати йому не пощастило. Його підопічні за всіма статтями програли іншому лондонському клубу — «Челсі».

Хоча після першого тайму — досить нудного і прісного — мало хто міг передбачити такий підсумок. «Каноніри» зазнали нищівної поразки.

Протягом короткого періоду вже після перерви суперник просто зім’яв їх, забивши три м’ячі. Розгром «Арсеналу» почав чемпіон світу француз Олів’є Жиру.

Варто відзначити внесок у спільну справу півоборонця збірної Бельгії Едена Азара. Незабаром цей блискучий виконавець має стати гравцем мадридського «Реала». Отже, перемога в Лізі Європи стала для нього ідеальним прощанням з Лондоном.

Цікаво, що «Челсі» жодного разу не програв протягом цього сезону Ліги Європи і заслужено здобув перемогу в фіналі. Перевага «синіх» була очевидною. Вони контролювали центр поля, а індивідуальна майстерність окремих футболістів допомогла втілити перевагу в забиті м’ячі. У цього тріумфу було багато складових, а головне — злагоджені командні дії.