Київ. Палац спорту.

«Київ-Баскет» (Україна) — «Сан-Пабло Бургос» (Іспанія). 83:86 (23:21 18:20, 15:20, 27:25).

Перша половина зустрічі відбулася за рівної гри. На перерву команди пішли за рахунку 41:41.

Завершальна частина третьої чверті киянам не вдалася. А в четвертій 10-хвилинці іспанці здійснили відрив у рахунку. Однак кияни боролися мужньо і наприкінці зустрічі відіграли чимало очок. Господарі були близькі до того, щоб звести матч до нічиєї. Потрібен був лише один 3-очковий кидок. Але його не вдалося виконати, хоч наша команда і володіла м’ячем. Тому й програла мінімально.

Тепер 29 вересня перед «Київ-Баскетом» стоятиме дуже складне завдання на майданчику іспанців.

Київські баскетболісти мали велику підтримку трибун. Серед уболівальників кореспондент «Голосу України» помітив зіркову пару — півоборонця збірної Словенії і київського «Динамо» Беньяміна Вербича і знамениту тенісистку Лесю Цуренко (на знімку). Вболівав за земляків і непереможений український боксер-суперважковаговик Владислав Сіренко.