Легка атлетика. 18-річну українську стрибунку у висоту Ярославу Магучіх (на знімку) визнано кращою молодою легкоатлеткою світу! Вона перемогла в номінації Rising Star за підсумками церемонії World Athletics Awards в Монако.
2019 року Магучіх стала чемпіонкою Європи U-20, наймолодшою в історії медалісткою («срібло») дорослих чемпіонатів світу, двічі побивши юніорський світовий рекорд (2,02 м і 2,04 м).

У жовтні Магучіх також перемогла у європейській номінації Women’s Rising Star на думку EA Golden Tracks.

Фото WAA.

Спортивна гімнастика. Котбус (Німеччина). Етап Кубка світу. Збірна України тріумфально виступила на цих змаганнях. Золоті медалі виграли Ігор Радівілов (лідер загального заліку Кубка світу в опорному стрибку), Олег Верняєв — на паралельних брусах,

Анастасія Бачинська — у вільних вправах.

У вправах на колоді Діана Варинська виборола срібну медаль, а Олег Верняєв — «бронзу» у вправах на коні.

Фехтування. Берн (Швейцарія). Етап Кубка світу. Ігор Рейзлін здобув «золото» у змаганнях шпажистів. У фіналі українець переміг росіянина Вадима Анохіна (11:10). Бронзову медаль виборов наш Роман Свічкар.

Чоловіча збірна України у складі Богдана Нікішина, Анатолія Герея, Романа Свічкара та Ігоря Рейзліна здолала команду Японії в «бронзовому» фіналі (32:31).

Орлеан (Франція). Етап Кубка світу. Жіноча збірна України (шабля) виборола командну «бронзу». Наш колектив (Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Вороніна та Юлія Бакастова) у матчі за третє місце переміг збірну Угорщини — 45:36.